Kwiatuszek

Kwiatuszek

gildia: Melanżyści Miłości
balans: 170, 5 kości
klasyfikatory: Weteran 60 misji: +15 PD, 2 - Głębokie skażenie / homo superior: +10 PD, Skażenie magią krwi: +05 PD, Nastolatek: 125 PD, 5 bazy, Urodzenie - świat ludzi (klasa niższa), Urodzenie - świat magów (klasa niższa), 1 - Wykształcenie obniżone: +10 PD, Szkolenie zawodowe: druid: +05,
motto: "Żyj teraz, chwilą, ciesz się i baw. Bo wszystko, co piękne - szybko umiera".
PD: 125 + 15 + 30 = 170

Korzyści (suma: 21)

- Wstrząs mentalny (12) -> 5
- Wypaczenie narkotyczne (9) -> 4
- Uzależnienie (0) -> -4
- Uszkodzenie mózgu (0) -> -2
- Fobia: zniewolenie swego umysłu (0) -> -3

Kompetencje (suma: 98)

01 - substancje odurzające (15 + 2) -> 6
-> narkotyki
-> trucizny

02 - rośliny (12 + 1) -> 5
-> uprawianie roślin

03 - zwierzęta (12 + 1) -> 5
-> przywabianie

04 - sfera ciała (12 + 1) -> 5
-> anatomia ludzka

05 - walka (9 + 1) -> 4
-> walka wręcz

06 - survival (9 + 1) -> 4
-> tymczasowe schronienie

07 - istoty magiczne (6 + 1) -> 4
-> kraloth

08 - medycyna (3 + 1) -> 2
-> pierwsza pomoc

09 - zwiad (6 + 1) -> 3
-> ukrywanie się

10 - gimnastyka (3 + 1) -> 4
-> szybki bieg

Wpływy magiczne (suma: 39)

A - transformacja (30) -> 11
B - tworzenie (3) -> 2
C - kontrola (3) -> 2
D - analiza (3) -> 2

Macierz (suma: 12)

   A   B   C   D   E   F
01 17   8                   
02 16   7   7   7            
03 16   7   7   7            
04 16       7               
05 15                      
06 15                       
07 15          6           
08 13   4                   
09                       
10                       
11                       
12                       
------------------------------------------
   8   2   1   1   0   0

(0-0-1-1-1-1-(2)): [2 - 00, 3 - 01, 4 - 02, 5 - 03, 6 - 04, 7 - 06, 8 - 08]

wiek 16

cel/motywacja postaci (aspekt opisowy):

-

charakter postaci (aspekt opisowy):

-

opis fizyczny:

Krótko, nieporządnie obcięta dziewczyna wyglądająca jak "dzikie dziecko". Nieszczególnie ładna. Niespecjalnie dba o swoją urodę czy o swoje ubranie, wygląda jak skrajna przedstawicielka anarchistycznego ruchu zielonych. Drobnej budowy, ładny uśmiech, blond włosy (zwykle nieco brudne), wszystko co powinna mieć ma na miejscu. Nieco szalony uśmiech, bardzo nerwowa i bardzo szybko się porusza.

aspekty socjalne:

-

inne:

-

bio:

Wiele jeszcze o Kwiatuszku nie wiadomo.
Wiem, że zaczynała jako dziecko pary druidów i że była uczona na druida. Jej rodzice byli skrajnymi izolacjonistami, całkowicie nie angażującymi się w nic i w żadne gildie, wykorzystujący las jako swój naturalny habitat.

Pewnego razu były pewne kłopoty w lesie i w pobliskiej miejscowości. Dwóch magów z owej mieściny spotkało się z druidami i poprosili o pomoc - druidzi stwierdzili, że las jest ważniejszy i nie mają zamiaru pomagać. Nic w lesie nie znaleźli, mieścina też się uspokoiła. Do czasu. Następnym razem, gdy w lesie znowu były kłopoty… pojawił się kraloth w lesie wraz z dwoma magami z miasteczka.

Druidzi nie mieli żadnych szans.

Kraloth "zaopiekował" się dzieckiem. Przekształcił ją odpowiednio oraz zrobił z niej swego osobistego araispawna. Po Zaćmieniu jednak kraloth utracił część kontroli nad Kwiatuszkiem, która stworzyła eliksir będący dla kralotha straszliwą trucizną. Wypiła go, uszkadzając swój mózg - nie była w stanie mu go podać. Następnym razem gdy kraloth spróbował dobrać się jej do głowy dostał taki shockwave, że się nakrył czułkami. Kwiatuszek, korzystając z magii transformacji zdrowo go posiekała…

Próbowała wrócić jakoś do społeczeństwa i dołączyła do SŚ, ale nie była w stanie się tam utrzymać (plus, jej korzyść uszkodziła przekaźnik hipernetowy :P). Zdecydowała się uciec do życia w naturze, jednak zapamiętała lekcję, jaką otrzymali jej rodzice. Kwiatuszek zawsze decyduje się na działanie. Jest antytezą izolacjonizmu. Wszędzie pcha palce, szerzy chaos i zniszczenie.

Bo wszystko, co piękne i dobre, prędzej czy później umiera…


zaklęcia nazwane (5):
-
-
-
-
-

surowce:
-
-
-
-


notka projektowa

Korzyści:

 • Wstrząs mentalny: Jakiekolwiek działanie czaru mentalnego czy efektu mentalnego (hiperlink, dominacja…) powoduje backslash mentalny, wysyłający falę czystej nienawiści, cierpienia i ekstazy do nadawcy. Potrafi ogłuszyć osobę, która się tego nie spodziewa…
 • Wypaczenie narkotyczne: Chemikalia, z którymi Kwiatuszek ma do czynienia na co dzień sprawiły, że jej ciało jest dużo odporniejsze na działanie wszelkich proszków i innych takich. Do tego podniosła jej się też odporność na ból.
 • Uzależnienie: Uzależnienie od bólu, od przyjemności, od narkotyków… szkolenie kralotha zrobiło swoje. Szczęśliwie, żadna z cech defilera nie przeważyła i Kwiatuszek nie znajduje przyjemności w zadawaniu bólu. Ale posiada elementy masochistyczne po przebudowie kralotha.
 • Uszkodzenie mózgu: Ta dziewczyna nie jest już normalna. Nie potrafi utrzymać uwagi, nie potrafi się skupić długotrwale na zadaniu i planie i bardzo łatwo odwrócić jej uwagę.
 • Fobia: zniewolenie swego umysłu: Kwiatuszek była więcej, niż tylko złamana. Jej się to podobało. To, co zostało z jej osobowości panicznie boi się powrotu do tamtych czasów; naiwnie broni się, myśląc, że teraz jest dobrze, bo może przerwać kiedy tylko będzie chciała…
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License