Aneta Szajter 'Ash'

Aneta Szajter 'Ash'

gildia: Academia Daemonica
balans: elita (150), 7 kości
klasyfikatory: już nie człowiek (+20 PD -> korzyści), liniowy mag AD (+5 PD), 40 misji (+10 PD), urodzenie: świat ludzi, mag AD, uznawana za potwora
motto: "Dasz mi czego chcę, niezależnie od tego co o tym myślisz. Jeśli będziesz się opierał… będzie to dużo przyjemniejsze…"
PD: 150 + 35

Korzyści (suma: 22 —> 44)

- demoniczna forma 3(6) | +15
- szał bojowy 3(6) | +15
- magia krwi 2(3) | +10
- ekstadefilerka 2(3) | +10
- sadomasochistka 2(3) | +10
- uroda 1(1) | +5

Kompetencje (suma 76)

01 - walka wręcz 4(10)
02 - walka nożami 6(21)
03 - gimnastyka 2(3)
04 - anatomia 2(3)
05 - odwaga 2(3)
06 - pancerze 3(6)
07 - trucizny 2(3)
08 - demonologia 3(6)
09 - uwodzenie 2(3)
10 - aktorstwo 3(6)
11 - lalkarstwo 1(1)
12 - krasomówstwo 2(3)
13 - (wzbudzanie) uczuć 2(3)
14 - pierwsza pomoc 1(1)
15 - taniec 1(1)
16 - zastraszanie 2(3)

Wpływy magiczne (suma 53)

A - modulowanie energetyczne (nasycanie) 5(15)
B - wspomaganie 4(10)
C - transformacja 4(10)
D - niszczenie 3(6)
E - tworzenie 3(6)
F - dominowanie 3(6)

Macierz (12 pkt)

   A   B   C   D   E   F
01  9                     
02 11   10   10       9      
03     6                  
04     6   6              
05            5       
06  8   7   7   6   6         
07                5       
08  8       7   6   6   6     
09                   5   
10                       
11                       
12                   5    
13            5       5    
14                       
15                       
------------------------------------------
   2   2   2   2   2   2

(0-0-1-1-2-2): [2 - 00, 3 - 01, 4 - 02, 5 - 04, 6 - 06, 7 - 09, 8 - 12]

wiek 24

cel/motywacja postaci (aspekt opisowy):

- Dobrze się bawić. Na całość. Bez hamulców. Bez trzymanki.
- Chronić swoją siostrę, za wszelką cenę, nawet jeśli po drodze musi przypadkiem uratować świat przy okazji.
- Znaleźć największych sukinsynów tego świata i skopać im dupska, zniewolić i zmusić by żyli życiem ludzi świętych, bojąc się każdego cienia, gdyż ona może patrzeć.
- Znaleźć ludzi świętych, moralnych, wiernych zasadom i doprowadzić do ich jak największej deprawacji… bo może!
- Walczyć, walczyć, walczyć! Wygrywać, przegrywać… nieistotne. Grunt, by było trudno… i doprowadzało to do ekstazy.
- Upokorzyć maksymalną liczbę osób. Bo tak.

charakter postaci (aspekt opisowy):

- Osoba niezwykle arogancka i niebezpieczna, bardzo łatwo ją sprowokować i uwielbiającą eskalować wszelkie konflikty do poziomu noży.
- Uwielbia szokować i zachowywać swoją reputację. Więcej, wzmacniać swoją reputację. Lubi jak wszyscy się jej boją.
- Nienawidzi jak ktoś jej rozkazuje lub obmawia ją za jej plecami. Chcesz walczyć? Twarzą w twarz, ***.
- Opiekuńcza i troskliwa wobec: siostry, rodziny i dzieci (w tej kolejności).
- Modliszka z punktu widzenia kontaktów z mężczyznami ;-)

opis fizyczny:

aspekty socjalne:

-

inne:

-

bio:

Ash jest wojowniczką Academii Daemonica, osobą zwykle wysyłaną na pierwszą linię. Jedna z najlepszych wojowniczek AD, Ash jest w stanie nieprzerwanie przebijać się przez dowolne istoty zdolne do odczuwania i zadawania bólu, wspomagając się jednocześnie mocami ekstadefilerki i magią krwi. Czasem podczas bitwy pozwala się ponieść szałowi bitewnemu, po którym jest wyczerpana, ale jak bardzo szczęśliwa… to jej ulubiona forma wypoczynku.

Ash ma opinię osoby całkowicie niepoczytalnej i przerażającej, co jej całkowicie pasuje - jest bowiem świadoma tego jak bardzo jest skrzywiona i jak daleko znajduje się od choćby cienia standardów tego, czego oczekuje się od przeciętnego członka społeczeństwa. Cieszy się z Inwazji, gdyż dzięki temu jest w stanie niszczyć i ranić w sposób "akceptowalny społecznie". Uwielbia walkę i konkurencje wszelkiego typu, takie "bez hamulców", na całość i bez jakichś sztucznych ograniczających nikogo zasad. Z tego powodu pała specyficzną formą sympatii do Kuby Urbanka - uważa go za pokrewną sobie duszę. Zwłaszcza, że on potrafi ją naprawdę zranić, co jest dla niej niezwykle przyjemnym uczuciem.

Gardzi mięczakami i osobami które nie są zdolne/chętne do obrony swoich poglądów. Uwielbia ich dręczyć bezlitośnie.

Gdy nie zajmuje się siekaniem demonów na kawałki jest aktorką w teatrzyku dla dzieci, co sama uważa za niezwykle zabawne.


zaklęcia nazwane (5):
- Awatar Zniszczenia AD: Opracowany przez Sariath Trawens dla Ash czar ten jest sekwencją kilku zaklęć. Wpierw tworzy i odpowiednio moduluje noże adaptacyjnie (test vs 11, test vs 13 -> bonus do WW Ash), następnie tworzy i odpowiednio moduluje pancerz adaptacyjnie (test vs 8, test vs 10 -> bonus do pancerza Ash). Czar rzucany jest dość długo, 30 sekund, ale jest jednym zaklęciem i ew. Paradoks/Soczewka dotyczy wszystkich wewnętrznych testów. Nie da się wymusić IMDH tym zaklęciem.
-
-
-
-

surowce:
- Noże bojowe (M + 5, 3/3, 17+)
- (M + 5, 3/3, 17+)
- (M + 3, 3/3, 17+)
- (M + 3, 3/3, 17+)


notka projektowa

Nieprawdopodobnie wręcz skupiona jak na postać o tej bazie Ash jest najbardziej niebezpiecznym przeciwnikiem jaki może zostać rzucony przeciwko postaciom graczy. Ash jest zaprojektowana jako szalony berserker, nieobliczalna i bardzo trudna do zatrzymania i pokonania. Wspomaganie pancerzy i umiejętność transformacji pancerzy i tworzenia bytów demonicznych jest jej zdecydowaną zaletą a jej akrobatyka i zwinność w połączeniu z demoniczną formą dają niewyobrażalną wręcz siłę.

Na pełnej mocy atak Ash nie będący wspomagany Magią Krwi ani żadnymi źródłami zewnętrznymi wynosić powinien zdecydowanie więcej niż każdej innej postaci (poza Ewą - arcyspecjalistką Ognia). Ash musi być w stanie samodzielnie pokonywać kilku magów i przecinać przez hordy demonów.

Noże są jej podstawową bronią, dając jej doskonały wręcz atak zarówno krótkiego jak i średniego zasięgu - jednocześnie pozwalając Ash na wejście w zwarcie i zabawę w jej stylu.

Ash nie jest absurdalnie potężna w 'normalnym' starciu - posiada "jedynie" synergię rzędu 10 (co daje jej synergię rzędu 8 gdy walczy z istotami wyższego kręgu). Z drugiej strony gdy Ash wpadnie w szał bojowy i przejdzie w demoniczną formę, posiada niewyobrażalną wręcz synergię rzędu 16 (14 dla przeciwników o krąg wyżej). Jest to poziom niewyobrażalny dla kogokolwiek posiadającego choć odrobinę poczytalności i jest to powód, dla którego większość postaci powinna mieć zasadę "nie drażnić Ash". Niższa umiejętność walki i niezdolność do obrony przed atakami sprawiłyby że tej roli Ash by po prostu nie mogła by spełniać.

Za ochronę Ash przed atakami mentalnymi i ewentualnym sumieniem służą "szał bojowy" i "sadomasochistka" - większość rzeczy które wywołałyby mdłości u normalnych postaci jedynie sprawia, że jej jest dobrze. Odporność na część czarów parafizycznych zapewnia też "Demoniczna Forma" a na fizyczne - Demoniczna Forma, demoniczny pancerz i modulowanie. Dzięki Magii Krwi jest w stanie bardzo wysoko wyskoczyć jeśli jest taka potrzeba, ale nadal jest to raczej "agi tank" - jeśli cokolwiek zawiedzie w tym łańcuchu równań Ash może nienaturalnie szybko paść.

I Ash wie o tym. Co poradzić, kocha ryzyko…

Ash posiada swoje "ludzkie alter-ego". Jest czarodziejką świata ludzi, otwarcie pogardza Srebrną Świecą (tienowate mięczaki), KADEMem (lalusie na smyczy Weroniki Seton) i gildiami planktonowymi (jedno z nas może zniszczyć całą gildię, lol). Nie zna się na zasadach świata magów i nie chce się na nich znać. Jej wystarczy, że Venom czy Whisper powiedzą jej kogo i jak bić, wystawią jej przeciwnika a ona już mu pokaże…

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License